Veiling gesloten
Schatting: 2000-2500

Vous devez vous connecter avant de pouvoir enchérir.

Er zijn geen biedingen uitgebracht op dit product.

7. Orfèvrerie Wolfers - Ménagère

Orfèvrerie Wolfers, Ménagère composée de 4 séries de 12 couverts, fourchettes et cuillères. Modèle au filet, argent, 20e siècle, 2544 grammes, poinçon 800 et poinçon de maitre
Startprijs
2000 €
Kosten koper
25%
Levering
De koper is verantwoordelijk voor het regelen van het ophalen.
Neem contact met ons op voor meer informatie.
Start veiling
21 mei 2025 om 10.00 uur
Einde veiling
28 mei 2025 om 10:18 uur
Verkoopvoorwaarden

NULL