39. Anoniem - Polychroom beeld voorstellende een heilige diaken, Saint Stephen? Sint Laurent?
Anoniem, polychroom beeld van een heilige diaken, Saint Stephen ? Saint Laurent ? beschilderd hout, 17e eeuw, 100 x 33 x 20 cm, ontbreekt, versleten polychromie
NULL