46. Anoniem - Groot polychroom santon beeld van een liggend lam
Anoniem - Groot polychroom santon beeld van een liggend lam, beschilderd hout, 19de eeuw, 36 x 20 x 24 cm - conditie: delen gebroken (oren, poot) en ontbrekend
NULL