161. Charles Étienne Corpet - Stilleven met fruit en groenten
Charles Étienne Corpet, 1831-1903, stilleven met fruit en groenten, olieverf op doek, 19de-20ste eeuw, 64 x 81 cm, met lijst: 79 x 96 cm, gesigneerd rechtsonder. Restauraties, kras in het vernis.
NULL